Katalogy

Zde naleznete katalogy všech našich produktů rozdělené do přehledných sekcí.

Impaguard – Impasolar – Horewell

Produkty pro péči o všechny druhy nemovitostí

Impaguard produkty šetří váš čas díky vysoké účinnosti a peníze díky malé spotřebě. Naše čistící prostředky jsou o 80% účinnější než běžné čističe, vyčistí i odolné skvrny a to bez drhnutí. NANO ochrany velmi prodlužují životnost povrchů, chrání povrch před stárnutím, vodou, mastnotou, znečištěním, vyblednutím, atmosférickými vlivy, UV zářením, vodním kamenem, vodní rzí a otisky rukou. Zároveň zabraňují množení bakterií a virů a usnadňují následné čištění. Produkty Impaguard neobsahují žádné žíravé, karcinogenní a toxické látky. Nabízíme přípravky na čištění a ochranu fasád, střech, antigraffiti systém, termo ochrany, protiskluzové ochrany či speciální odrezovače.

Impasolar produkty zajišťují optimální výkon a delší životnost fotovoltaických či solárních panelů a fólií. Produkty jsou vysoce efektivní a ekonomické a lze je snadno aplikovat svépomocí. Na základě námi objednaného měření nezávislé firmy bylo zjištěno, že neošetřený panel má snížený výkon o 17 %, (více o tomto měření se můžete dočíst zde). Jde tak o 17 % ,,navíc“, které lze využít pro svou spotřebu. Produkty Impasolar neobsahují žádné žíravé, karcinogenní a toxické látky.

Produkty Horewell neobsahují žádné žíravé, karcinogenní a toxické látky. Jsou bez obsahu alkoholu, parabenů, fosfátů a silikonů. Díky obsahu nanočástic jsou produkty Horewell o 80% účinnější než běžné čističe. Nano ochrany velmi prodlužují životnost povrchů, chrání povrch před znečištěním, zabraňují množení bakterií a usnadňují následné čištění. Mnoho z produktů má dokonce potravinářský atest. 

Impaguard
Antigraffiti systém, odstraňovač graffiti, antigraffiti ochrany
Odstraňovače mechu
Čističe střech, ochrany fasád a střech
Speciální odrezovače a ochrany proti rzi, odstranění rzi
Speciální čističe a ochrany do stavebnictví
Speciální čističe a ochrany kovů
Speciální čističe fotovoltaických a solárních panelů, ochrany fotovoltaických a solárních panelů a skleněných povrchů
Čističe, odšeďovače a ochrany dřeva
Čističe a ochrany textilu a kůže
Čističe a ochrany plastů
Protiskluzová ochrana dlaždic, kamene, PVC a plovoucích podlah
Neutralizátor zápachu
Impaguard

Impaguard

Speciální čističe fotovoltaických a solárních panelů
Ochrany fotovoltaických a solárních panelů a skleněných povrchů
Čištění fotovoltaik
Impasolar

Impasolar

Produkty Horewell neobsahují žádné žíravé, karcinogenní a toxické látky. Jsou bez obsahu alkoholu, parabenů, fosfátů a silikonů. Díky obsahu nanočástic jsou produkty Horewell o 80% účinnější než běžné čističe. Nano ochrany velmi prodlužují životnost povrchů, chrání povrch před znečištěním, zabraňují množení bakterií a usnadňují následné čištění. Některé z produktů mají dokonce potravinářský atest. 
Ekologické čistící prostředky
Netoxická domácnost
Čističe bezpečné do domácnosti s dětmi
Čističe bez obsahu alkoholu a parabenů
Horewell

Horewell

Impasol

Vše pro potřeby průmyslu – Impasol

Řada IMPASOL® jsou nově vyvinuté produkty nahrazující karcinogenní a vysoce hořlavé produkty. Jsou určeny pro rychlé a vysoce účinné odstranění nečistot z kovů, plastů, gum, elastomerů, barev, laků a povlaků.

Nabízíme náhrady za benzinový čistič, toulen, aceton či alkohol. Vyrábíme nehořlavé, bezzápachové či absolutně bezpečné odmašťovače a ředidla. Dokážeme pro vás připravit i ředidla do myček a ultrazvuků.

V naší nabídce jsou i odmašťovače a ředidla bez VOC či CRM.

Impasol 
Náhrada za benzínový čistič
Náhrada za toluen
Náhrada za aceton 
Náhrada za alkohol
Nehořlavé odmašťovače
Bezzápachové odmašťovače
Bezpečné odmašťovače
Bezzápachová ředidla
Ředidla do myček a ultrazvuků
Odmašťovače a ředidla bez uhlíkové (VOC) a ekologické stopy

Produkty jsou určeny pro rychlé a vysoce účinné odstranění nečistot z kovů, plastů, gum, elastomerů, barev, laků a povlaků.
Impasol celý katalog

Impasol

Impasol náhrady

Impasol náhrady

Impasol Bluesolv

Impasol Bluesolv

Odstraňovače polyuretanů a polymerů – suché a mokré pískování – odmašťovače

Odstraňovače polyuretanů, isokyanátů, polyolů a polymerů, suché a mokré pískování a odmašťovače

PUSOLV / PUSTRIP – čističe, odmašťovače, rozpouštědla a odstraňovače polyuretanových, polyolových a isokyanátových měkkých a tvrdých pěn nebo polymerů.

Dále se používají k:

  • Odstraňování polymerů a pěn i vytvrzených, odstranění montážní pěny, jako čistič zaschlé montážní pěny, k rozpouštění polyuretanu, ..
  • Odstraňování vrstev směsí, složek
  • Vyplachování a čištění systémů, hlav, trysek, pistolí a forem na tvorbu PU pěn.
  • Čištění štětců, válečků, nářadí, aplikátorů a zásobníků
  • Máčení a čištění nerezových válců a přivaděčů válců.
  • Mytí nádrží, tanků, mixovacích a dávkovacích zařízení
  • Čištění hliníkových forem – není nutné neutralizovat

ODREZOVAČE, OCHRANY PROTI RZI, PRODUKTY PRO SUCHÉ I MOKRÉ PÍSKOVÁNÍ / BALOTINOVÁNÍ – pozinkování za studena, primery pro mokré pískování, ochrany opískovaných ploch transformátory a konvertory rzi fosfátové, ochrany před bleskovou korozí. Podívejte se na e-shop impanano.cz nebo do kategorie Produkty pro více informací.

ODMAŠŤOVAČE IMPACLEAN AQUA – čističe, odmašťovače, rozpouštědla, odstraňovače.

PUSOLV / PUSTRIP – čističe a odstraňovače PU a ISO

PUSOLV katalog

KX KR
KX TR
odrezovač
odrezovače
zbavení se rzi
odstranění rzi
chemické odstranění rzi
odstranění rzi z auta
odstranění rzi ze železa
odstranení rzi z nerezu
odstranění rzi z kovu
Odrezovače, suché i mokré pískování

Katalog pískování

odmašťovač
Impaclean Aqua
odrezovač
odrezovače
zbavení se rzi
odstranění rzi
chemické odstranění rzi
odstranění rzi z auta
odstranění rzi ze železa
odstranení rzi z nerezu
odstranění rzi z kovu
Odmašťovače, rozpouštědla Impaclean Aqua

Katalog AQUA

Kyanoakrylátová – anaerobní – vysokoteplotní lepidla

Široká nabídka lepidel Impact Adhesive na mnoho využití

Vysokoteplotní lepidla vynikají vysokou pevností a extrémní teplotní odolností až do +1060°C. Pro opravy a lepení kovových a keramických materiálů. Navštivte e-shop impanano.cz nebo do kategorie Produkty pro více informací.

Anaerobní lepidla jsou využitelná v opravárenství, strojírenském průmyslu, energetice, automobilovém průmyslu, elektotechnice, elektronice, při výrobě motorů a převodových soustrojí či u zemědělských strojů a zařízení. Lepený povrch nemusí být jemně opracován, tudíž dochází k snížení výrobních nákladů, zrychlení výroby či minimalizace provozních poruch. Navštivte e-shop impanano.cz nebo do kategorie Produkty pro více informací.

Kyanoakrylátová lepidla bez rozpouštědel vytvrzují působením vlhkosti. Lepení nahrazuje šrouby, hřebíky, svorníky, svěrky, nýty, svařování, spojování. Navštivte e-shop impanano.cz nebo do kategorie Produkty pro více informací.

Kyanoakrylátová lepidla jsou jednosložková lepidla bez rozpouštědel vytvrzující působením vlhkosti. Lepení nahrazuje šrouby, hřebíky, svorníky, svěrky, nýty, svařování i spojování. Jsou jednoduše použitelné, vynikají vysokou pevností, mají dobrou chemickou odolnost, nepoškozují povrch a lepí a těsní současně. 
lepení kovu
lepení umělých hmot
lepení plastů
lepení gumy
lepení papírů
lepení kartonů
lepení korku
lepení kůže
lepení textilu
lepení keramiky
lepení dřeva
Kyanoakrylátová lepidla

Kyanoakrylátová lepidla

e-shop
Anaerobní lepidla jsou jednosložkové tekuté hmoty na bázi metakrylátové pryskyřice, které vytvrzujípři zamezení přístupu vzduchu a při styku s kovem, který působí jako katalyzátor. Tekutý stav umožňuje dokonalý styk s povrchem, kde kapalina vnikne do všech nerovností a následně v nich vytvrdne. Tím se pevnost spoje ještě zvýší. Tyto vynikající vlastnosti předurčují využití těchto látek v průmyslu a opravárenství na zajišťování, spojování a těsnění spojů kov na kov. Anaerobní lepidla jsou trvale odolná vibracím, dynamickému namáhání, tlakům, teplotám a většímu spektru chemických látek.

Zajišťování a těsnění šroubových spojů
Těsnění a zajišťování trubkových závitových spojů
Upevňování válcových spojů
Těsnění dělících rovin strojů a zařízení, přírubová těsnění
Impregnace odlitků
Anaerobní lepidla

Anaerobní lepidla

e-shop
Vysoká pevnost a extrémní teplotní odolnost do až +1060°C. Pro opravy a lepení kovových a keramických materiálů. 

pojení, lepení, spárování a k opravám vysokoteplotně namáhaných dílů, převážně na hliníku, litině, oceli, nerez oceli a keramice. Používá se jednoduše všude tam, kde vysoká teplota neumožňuje použít běžné tmely na bázi epoxidu. Lepidlo je přebarvitelná barvou, lze ho mechanicky opracovávat.

opravy odlitků a forem, opravy vysokoteplotní pece, oprava bojleru, oprava příruby, oprava turbíny, oprava spalovacího motoru, oprava čerpadla, oprava ventilátoru, oprava hlavy motorů, oprava výfukového vedení, oprava rozdělovacího potrubí, opravy v chemickém průmyslu.
Vysokoteplotní lepidla

Vysokoteplotní lepidla

e-shop
technické aerosoly – silikony – akryláty – maziva

Technické spreje, kapaliny, průmyslové silikony, akryláty a konstrukční lepidla a maziva do průmyslu i dílny

Technické spreje/průmyslové aerosoly, kapaliny – Produkty používané v kompozitním průmyslu jsou specifické. V naší nabídce tak naleznete širokou nabídku produktů tak, abyste si vybrali přesně to, co pro svůj projekt potřebujete. Seženete u nás např. mazivo řetězů a lan, řezný olej, sprej na povolení rzi, různé druhy silikonových olejů nebo třeba teflonovou vazelínu pro mazání jemných mechanismů, ložisek, převodů, uzavíracích šoupátek, tlačítek, pantů, kladek, válečkových a řetězových drah. Podívejte se na e-shop impanano.cz nebo do kategorie Produkty pro více informací.

Průmyslové silikony, akryláty a konstrukční lepidla MS polymer, SILAX – V naší nabídce naleznete novou generaci tmelů SILAX bez isokyanátů a nebezpečných látek. Přečtěte si více v kategorii Produkty. Podívejte se na e-shop impanano.cz nebo do kategorie Produkty pro více informací.

Maziva – Nová generace maziv a olejů, maziva 3. generace s molekulární vazbou.V naší nabídce naleznete produkty pro rozličná využití. Nejčastěji jsou maziva použitelná především v průmyslu, strojním zařízení, pro použití s řetězy, ložisky, lanovody, kuličkovýni šrouby, lineárními vedeními, čepy, nářadím, při sesazování motorů a strojů. Dále také nabízíme maziva využitelná pro mazání v náročných a vlhkých provozech. Tedy i tam, kde se vyskytuje možnost kontaktu s vodou. Tyto maziva jsou pak tedy určena zejména pro aplikace ve strojírenském a zemědělském průmyslu, kde se používají jako velmi přilnavé, vodě a tlaku odolné multifunkční mazivo. Vhodné na mazání šasí na jeřábech, zvedacích mechanismech, u nákladních aut, atd. Podívejte se na e-shop impanano.cz nebo do kategorie Produkty pro více informací.

Průmyslové aerosoly, maziva a oleje a technické kapaliny

Průmyslové aerosoly katalog

SILAX – Průmyslové silikony, akryláty a MS polymery

Silikony a akryláty SILAX

Maziva 3. generace

Maziva 3. generace s molekulární vazbou

Impashield – Nanoshark

Vše pro péči o automobily i lodě

Již od roku 2012 neustále vyvíjeme a zdokonalujeme naše nanopolymery, které jsou základem produktů v oblasti péče o automobily a lodě. Dnes jsme jedni z největších výrobců nanopolymerů s využitím v lodním či automobilovém průmyslu.

Výrobce má dlouholeté zkušenosti v tomto oboru a dodává specifické produkty, mimo jiné do Škoda Auto Mladá Boleslav a jejím subdodavatelům – Hutchinson, Borgers, Koito a dalším. 

Impashield – Prémiová ručně vyráběná autokosmetika s obsahem zirkonů a keramiky a uzpůsobená přáním zákazníků. Podívejte se na e-shop Impashield pro více informací.

Nanoshark – Kompletní řada produktů pro péči o lodě. Navštivte webové stránky pro více informací.

autokosmetika
česká autokosmetika
účinná autokosmetika
autošampon
ochrana laku auta
čistič kol auta
Impashield

Impashield

čistič lodí
ochrana lodí
Nanoshark

Nanoshark