+420 377 279 255 | [email protected]

Napsali o nás


Naše výrobky v boji s COVID19 v MHD Brno a Praha

Naše výrobky v boji s MHD Brno a Praha

Na začátku února 2020 jsme pro brněnské dopravní podniky aplikovali naše produkty s cílem omezit výskyt bakterií v hromadné dopravě. Tentýž proces dále čekal i MHD v Praze, kde jsme v březnu taktéž aplikovali naše výrobky se stejným cílem.

V únoru měl náš výrobek atest na účinnou ochranu po dobu 21 dní, od té doby jsme pokročili a nyní nabízíme výrobek s atestem 120 dní. Nespornou výhodou je i bezzápachovost našeho přípravku.

Tramvaje, autobusy i metro jsou místa, kde se kumuluje velko množství lidí na malém prostoru, tudíž je důležité dbát o bezpečnost přepravovaných osob i v tomto ohledu.

Spolupráce byla vyhodnocena po dvou měsíčním testování.

Níže si můžete přečíst vyjádření od vedoucího Technického provozu dopravních prostředků z Dopravního podniku města Brna, a.s. Po 4 měsících ošetřený povrch vykazoval při kontrolních stěrech naprosto dezinfikovaný povrch jako při provádění denně opakovaných dezinfekcí povrchu.

POTVRZENÍ ÚČINNOSTI ANTIVIRU - MHD Brno

https://ct24.ceskatelevize.cz/regiony/3045789-brnensky-dopravni-podnik-aplikuje-do-tramvaji-antibakterialni-nastrik-ma-chranit
https://www.idnes.cz/brno/zpravy/postrik-tramvaje-dpmb-havranek-bakterie-viry-kvasinky-testovani.A200204_105255_brno-zpravy_mls
https://tvbrno1.cz/zpravy/jihomoravsky/brno/858/dopravni-podnik-osetril-tramvaje-nastrikem

Časopis povrchové úpravy

V lednu 2017 jsme pohovořili o účinné ochraně fasád. V článku se dozvíte např. o tom, jak naše podukty dokážou chránit před povětrnostními vlivy (vodou, UV záření, atmosferickými vlivy). Dále zde hovoříme i o našem čističi fasád, který je specificky vyvinutý jako ne abrazivní extra silný a rychlý čistič silně znečištěných povrchů. Byl vyvinutý pro rychlé a jednoduché čištění fasád, omítek, betonů, opláštění, podlah a ostatních velmi špatně čistitelných povrchů. IG D 401 odstraňuje biologické nečistoty, řasy, lišejníky, mechy apod. Je vyvinutý jako čistič, dezinfekce, sanace a odstranění mechů, řas a lišejníků i s kořínky na různých podkladech včetně minerálních.V lednu 2017 jsme pohovořili o účinné ochraně fasád. V článku se dozvíte např. o tom, jak naše podukty dokážou chránit před povětrnostními vlivy (vodou, UV záření, atmosferickými vlivy). Dále zde hovoříme i o našem čističi fasád, který je specificky vyvinutý jako ne abrazivní extra silný a rychlý čistič silně znečištěných povrchů. Byl vyvinutý pro rychlé a jednoduché čištění fasád, omítek, betonů, opláštění, podlah a ostatních velmi špatně čistitelných povrchů. IG D 401 odstraňuje biologické nečistoty, řasy, lišejníky, mechy apod. Je vyvinutý jako čistič, dezinfekce, sanace a odstranění mechů, řas a lišejníků i s kořínky na různých podkladech včetně minerálních.

http://povrchoveupravy.cz/PDF/1-2017/3%20Foun%C4%9B.pdf