Napsali o nás

Přečtěte si více o úspěších firmy Hf servis s.r.o.

Nahrazování nebezpečných chemických látek stejně účinnými, ale neškodnými přípravky

Přečtěte si více o našich alternativách k nebezpečným chemickým látkám, jako je např. aceton nebo toluen. Vyvíjíme nové bezpečné chemické směsi, které jsou nehořlavé, nezapáchající, bezpečné pro životní prostředí a pro člověka při práci s nimi.

Obdrželi jsme Čestné uznání odborné poroty Vizionáři 2022

Získali jsme ocenění Vizionáři 2022 za náš technologický, ekonomický a sociální přínos v oblasti zdravotnictví a ochrany zdraví obyvatel spojený s vývojem našeho inovatorského produktu IG GCA ANTIVIRu – antibakteriálního a antivirového polymeru.

Rozhovor s naším technickým ředitelem o příběhu i sortimentu firmy

Poslechněte si rozhovor s naším technickým ředitelem a dozvěďte se více o vývoji, filozofii i sortimentu firmy Hf servis s.r.o. Dozvíte se např., že výrobek Impaguard GCA byl agenturou CzechTrade zařazen mezi top výrobky pro boj s koronavirovou pandemií.

Naše výrobky v boji s MHD Brno a Praha

Na začátku února 2020 jsme pro brněnské dopravní podniky aplikovali naše produkty s cílem omezit výskyt bakterií v hromadné dopravě. Tentýž proces dále čekal i MHD v Praze. Po 4 měsících ošetřený povrch vykazoval při kontrolních stěrech naprosto dezinfikovaný povrch jako při provádění denně opakovaných dezinfekcí povrchu.