+420 377 279 255 | [email protected]

O společnosti


Firma HF servis s.r.o. vznikla v roce 1992 jako obchodní firma.

V roce 1993 jsme začali dodávat na český trh výrobky průmyslové chemie. Díky vysokým poptávkám a prodeji jsme začali sami s výrobou a kompletací výrobků průmyslové chemie. Dnes jsme leaderem na trhu s jednou z nejširších nabídek lepidel, tmelů, maziv, olejů, čističů a vodných odmašťovačů. Máme vlastní registrované značky IMPACT ADHESIVE, IMPASOL, IMPACLEANER AQUA, SILAX a další.

V roce 2012 jsme začali pronikat do nanotechnologie a postupně vyvíjet a vyrábět nanopolymery. Dnes jsme jedni z největších výrobců nanopolymerů s využitím v lodním průmyslu /NANOSHARK/, automobilovém průmyslu /BLACK Diamond/, stavebnictví a průmyslu /IMPAGUARD/.

V roce 2017 jsme vyrobili ultrahydrofobní polymer s velmi dlouhou životností a mechanickou odolností.

V roce 2019 jsme dokázali vyvinout antibakteriální a antivirový nanopolymer pro dezinfekční ochranu 24hod/120dní, na což máme kompletní atesty EU.

HF servis má dlouholetou tradici ve výrobě chemických prostředků s využitím nanotechnologií. Zaměřujeme se na široké spektrum produktů - průmyslové odmašťovače, konstrukční lepidla, tmely, maziva, technické aerosoly, bezzápachová ředidla, autokosmetika a další.

Neustále vyvíjíme bezpečnější a účinnější produkty dle trendů udržitelnosti a obnovitelnosti, hledáme nové bezpečné chemické látky, vyrábíme a vyvíjíme nové směsi, které jsou nehořlavé, nezapáchající, snadno biologicky odbouratelné, bezpečné pro životní prostředí i z hlediska pracovních podmínek pro člověka.

Uvádíme na trh produkty s minimálním VOC (těkavý organický uhlík). Rozšiřujeme užitné vlastnosti stávajících produktů o moderní funkce, jako jsou ANTIFOG, RETRAKCE VODY a filmotvorná ochrana. Překračujeme desítky let zažité názory, že není bezpečná náhrada acetonu, benzínu nebo toluenu.

Naše společnost se ztotožňuje s filozofií UDRŽITELNOSTI a svoji obchodní strategii zaměřuje na prodej a servis účinných a kvalitních výrobků pro průmyslové profesionální použití do výroby, oprav a údržby.

Je velmi obtížné nalézt odvětví, v němž by se výrobky našich divizí nepoužívaly. Oblast jejich aplikací sahá od potravinářství, strojírenských a stavebních podniků, přes provozy na čištění a údržbu až po malé údržbářské a opravárenské provozy, zabývající se jak opravami veškerých strojních zařízení a dopravních prostředků, tak údržbou budov.

V nabídce divizí je možno nalézt čistící a odmašťovací prostředky pro obecné, ale i velmi speciální použití. Čistící a odmašťovací prostředky jsou schopny nahradit nebezpečná, hořlavá rozpouštědla, která mají nepříznivý dopad na životní prostředí a jejich použití je většinou problematické. Je samozřejmostí, že všechny naše výrobky splňují přísné legislativní předpisy.

Základem úspěchu firmy HF Servis s.r.o. je přímý kontakt se zákazníky. Pro zajištění obousměrného toku informací jsou výrobky firmy HF Servis s.r.o.

Poskytnout zákazníkovi profesionální servis je velkou předností naší společnosti.

Věříme, že si z naší bohaté nabídky vyberete a budete spokojeni.

Kolektiv HF Servis s. r. o.