O nás

Poznejte naši firmu a firemní filozofii o něco blíže.

Inovace podložené více než 30 lety zkušeností.

Firmu Hf servis s.r.o. založili manželé Fouňovi, Hana Fouňová a Jaroslav Founě.

Již v roce 1993 začala firma Hf servis dodávat na český trh výrobky průmyslové chemie jako obchodní firma. Díky vysokým poptávkám a prodeji začal Hf servis s.r.o. s výrobou a kompletací výrobků průmyslové chemie.

Dnes je jedním z leaderů na trhu s jednou z nejširších nabídek lepidel, tmelů, maziv, olejů, čističů a vodných odmašťovačů. Firma má vlastní registrované značky IMPACT ADHESIVE, IMPASOL, IMPACLEANER AQUA, SILAX a další.


Neustálý vývoj produktů je naší předností.

Uvádíme na trh produkty s minimálním VOC (těkavý organický uhlík). Rozšiřujeme užitné vlastnosti stávajících produktů o moderní funkce, jako jsou ANTIFOG, RETRAKCE VODY a filmotvorná ochrana. Překračujeme desítky let zažité názory, že není bezpečná náhrada acetonu, benzínu nebo toluenu.

Mezi naše produkty patří například nezapáchající bezpečná náhrada za aceton s rozšířením na polyuretany – IMPASOL ARED, absolutně bezpečná náhrada za benzínový čistič – IMPASOL GREEN a absolutně bezpečná náhrada za isopropylalkohol – IMPASOL HCA IPA.

Dokázali jsme vyvinout produkt GCA ANTIVIR, antibakteriální a antivirový nanopolymer pro dezinfekční ochranu 24hod/120dní, na což máme kompletní atesty EU. 


Na přírodě a zdraví lidí nám záleží.

Neustále vyvíjíme bezpečnější a účinnější produkty dle trendů udržitelnosti a obnovitelnosti, hledáme nové bezpečné chemické látky, vyrábíme a vyvíjíme nové směsi, které jsou nehořlavé, nezapáchající, snadno biologicky odbouratelné, bezpečné pro životní prostředí i z hlediska pracovních podmínek pro člověka.

Pusťte si video o firmě a zjistěte více.


Používáme obnovitelné zdroje energie.

Záleží nám na šetrnosti a ohleduplnosti vůči životnímu prostředí, což dokazuje i instalace fotovoltaické elektrárny sloužící pro naši potřebu.


Přímý kontakt se zákazníky

Stále pracujeme na tom, aby každý zákazník dostal přesně to, co potřebuje. Nikdo nezná naše produkty lépe než my, jelikož jejich výroba je v našich rukou od počátku do konce.

Pokud v naší nabídce nenajdete produkt podle Vašich představ, nezoufejte. Stačí se nám ozvat a společně najdeme řešení. Děkujeme vám, že můžeme pokračovat v tom, co nás baví a dává smysl, ve vyvíjení nových produktů.

Díky vám, našim zákazníkům, se z dávného koníčku stala profesionální a důkladná práce.Naši zákazníci

Naše produkty jsme dodali již stovkám firem. Dlouhodobých partnerství si velmi vážíme, hrdě spolupracujeme např. i s těmito firmami: